Drømmer du om at få farvet de triste køkkenlåger eller en billig hækklipning? Eller mangler du en ekstra skilling, og er du en handy-person? Så se med her.
På Handyhand kan du kvit og frit slå dine projekter og opgaver op, og få kontakt til dem der kan opfylde dine ønsker - Og du kan ligeledes gratis byde ind på at løse nogle af de mange opgaver.
Her er et udsnit af nogle af de mange “Handyhandere” som tilbyder deres hjælp til opgaver i Jyderup:
-
Anette L.
Fra Jyderup
Jeg er 48 år med masser af godt humør og energi parat til lige at klare netop dine opgaver . -
-
Sven H.
Fra Jyderup
Hej med dig / jer her er lidt om mig Jeg har mit Eget firma hvor jeg laver lidt af været og gj...
Uanset om du søger inspiration til at få lettet hverdagen, dit drømmeprojekt eller du har lyst til at tjene en ekstra skilling på at udføre nogle af opgaverne, så er her til inspiration et udsnit af de opgaver der er opslået i nærheden:
Henriette S., Henriette S. og Janni C. søger hjælp til husopgaver i Jyderup
-
Nedtagning + opsætning af vandvarmer
Fra Henriette S. (Jyderup)
Nedtagning og opsætning af ny vandvarmer (110 l) Gammel installation er ikke fyldestgørende/lovli... -
Tætning af tilslutning til opvaskemaski
Fra Henriette S. (Jyderup)
Opvaskemaskine installeret men tilslutning drypper og vil ikke slutte tæt. -
Udskiftning af vindruer og påsætning af nye vinduer
Fra Janni C. (Jyderup)
Jeg har 3 nye vinduer der er kommet jeg ønsker hjælp til at få de gamle ud og de nye i.
Claus O., Solveig S. og Sussie M. søger hjælp til haveopgaver i Jyderup
-
Klipning af hæk ca 30 m
Fra Claus O. (Jyderup)
Klipning af blandet hæk ca 2 m høj ( skal sænkes godt 1/2 m) ca 30 m lang - kun top og yderside ud ... -
Have mand til havearbejde
Fra Solveig S. (Jyderup)
Græsslåning, rette kanten ved plænen samt hækklipning når tid er Kanten ved flise gangen(se foto)... -
Ny græsplæne
Fra Sussie M. (Jyderup)
Jeg vil gerne have anlagt ny græsplæne efter kørsel med store maskiner. Jeg vil tro det drejer sig ...
Stina B., Vilde S. og Kaya Louise B. søger hjælp til diverse opgaver i Jyderup
-
-
Fjernelse af hvepserede på loft
Fra Vilde S. (Jyderup)
Vi har et hvepsebo i en skunk på ovenetagen, det er let adgang, men det kræver at man sidder på knæ... -
Cykelreparation
Fra Kaya Louise B. (Jyderup)
Jeg har flade dæk på min cykel, og jeg har prøvet at pumpe dem op, men det er som om det ikke virke...