2 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Jyderup. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.
I Jyderup er to nye villaer blevet en del af boligmarkedet. Først er der Elmegården 186, en rummelig bolig på 146 kvadratmeter. Denne villa byder på 4 værelser og er beliggende på en grund på 924 kvadratmeter. Ejendommen er prissat til 1.699.000 kr.
Den anden villa, der netop er blevet sat til salg, er beliggende på Bjergsted Byvej 11. Denne bolig tilbyder en mere kompakt størrelse på 103 kvadratmeter med 3 værelser. Grunden er 653 kvadratmeter, og prisen er sat til 1.550.000 kr.
Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.