2 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Jyderup. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.
I Jyderup er der blandt de nyeste boliger til salg et rækkehus på Ny Kirkevej 2B. Med en boligstørrelse på 86 m² fordelt på 3 værelser, henvender denne ejendom sig til dem, der søger et kompakt men funktionelt hjem. Grundarealet er 270 m², hvilket giver lidt udendørs plads.
En anden ejendom til salg i Jyderup er villaen beliggende på Enghaven 3 i Høed. Dette mindre, charmerende hjem tilbyder 61 m², fordelt på 2 værelser, hvilket gør det velegnet til dem, der søger en mindre bolig. Med en rummelig grund på 1000 m², er der god mulighed for at nyde udendørslivet.
Prisforskellen mellem de to boliger er markant. Rækkehuset på Ny Kirkevej 2B er sat til 1.475.000 kr., mens villaen på Enghaven 3 er tilgængelig for 925.000 kr. Dette giver en fornemmelse for variationen i boligmulighederne i området.
Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.